Busy do Holandii

Wyjazdy 7 dni w tygodniu
Umów wyjazd:
Pon-Pt: 730 - 2200
Sobota: 730 - 1800

Busy Do Holandii z Polski

Jesteś w Holandii i szukasz Busa do Polski?

Nasza firma oferuje codzienne wyjazdy do Holandii z Polski i z Holandii do Polski.

Holandia to kraj, który otwiera wiele możliwości, Nasi rodacy chętnie korzystają z takich usług jak Busy do Holandii z wielu względów. Polacy jeżdżą do pracy oraz odwiedzają bliskich znajomych czy rodziny mieszkające w Holandii. Jeśli planują Państwo podróż z Polski do jednego z holenderskich miast, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jaką jest przewóz osób do Holandii.

Nasze 9-osobowe busy, pozwalają komfortową podróż do Holandii z Polski które kursują codziennie na trasie Polska-Holandia. Klimatyzacja oraz ogrzewanie części pasażerskiej to standard w naszych czystych i zadbanych pojazdach. Aby zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa, każdy z naszych kierowców ma doświadczenie w przejazdach z Polski Busami do Holandii. Korzystając z systemów GPS staramy się aby podróż przebywała bez większych przeszkód i opóźnień.

Terminary wyjazdów do niemiec
Terminarz wyjazdów
Wyjazdy do Holandii jak i do Polski odbywają się 7 dni w tygodniu
Wyjazd
Polska
Holandia
Poniedziałek
busy do Niemiec w poniedziałek
busy do Polski w poniedziałek
Wtorek
wyjazdy do Niemiec we wtorek
wyjazdy do Polski we wtorek
Środa
wyjazdy do Niemiec w środę
wyjazdy do Polski w środę
Czwartek
busy do Niemiec w czwartek
busy do Polski w czwartek
Piątek
wyjazdy do Niemiec w piątek
wyjazdy do Polski w piątek
Sobota
busy do Niemiec w sobotę
busy do Polski w sobotę
Niedziela
Przewozy osób do Niemiec w niedzielę
Przewozy osób do Polski w niedzielę
Komfort podróży
Pickup Point to Door

Odbieramy osoby spod wskazanego miejsca przez naszą firmę w Polsce i dowozimy pod docelowy adres wybrany przez klienta na terenie Niemiec oraz Luksemburga. Dowozimy bezpiecznie i komfortowo w klimatyzowanych, zadbanych i czystych busach.

Bezpieczeństwo
Bezpiecznie i na czas

Posiadamy doświadczonych kierowców, którzy zadbają o Państwa bezpieczeństwo na drodze. Oferujemy przewozy busami dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Przy zorganizowanym wyjeździe dla grup oferujemy atrakcyjne zniżki.

Przewóz Bagażu
Pickup Point to Door

Oferujemy Przewóz bagażu spod wskazanego miejsca pod adres docelowy. Przewozimy rzeczy typu Walizki, Torby podróżne oraz kartony. W celu uzyskania szczegółów czy Państwa rzeczy nadają się do przewozu prosimy o kontakt telefoniczny.

Zobacz mapę
var _sscp_id = "5ebb8d5e43cbc";(function() {var s = document.createElement('script');s.type = 'text/javascript';s.src = "https://widget.contactleader.pl/f/" + _sscp_id + "/cl.js";s.async = true;document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s);})();