Busy do Niemiec

Codzienne wyjazdy
Umów wyjazd:
Pon-Pt: 730 - 2200
Sobota: 730 - 1800
Licencje i Certyfikaty

Posiadamy niezbędne dokumenty do prowadzenia działalności oferując Okazjonalny przewóz osób z Polski do Niemiec.

Licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób Na podstawie art. 7 ust. 3 ustawy z dnia 6 września 200 r. o transporcie drogowym (Dz. U. Nr. 125 poz. 1378. z późnn. zm.)

Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób Na podstawie art. 38 ust. 3 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym. (Dz. U. z 2007 r. Nr 125, poz. 874).

Komfort podróży
Pickup Point to Door

Odbieramy osoby spod wskazanego miejsca przez naszą firmę w Polsce i dowozimy pod docelowy adres wybrany przez klienta na terenie Niemiec oraz Luksemburga. Dowozimy bezpiecznie i komfortowo w klimatyzowanych, zadbanych i czystych busach.

Bezpieczeństwo
Bezpiecznie i na czas

Posiadamy doświadczonych kierowców, którzy zadbają o Państwa bezpieczeństwo na drodze. Oferujemy przewozy busami dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Przy zorganizowanym wyjeździe dla grup oferujemy atrakcyjne zniżki.

Przewóz Bagażu
Pickup Point to Door

Oferujemy Przewóz bagażu spod wskazanego miejsca pod adres docelowy. Przewozimy rzeczy typu Walizki, Torby podróżne oraz kartony. W celu uzyskania szczegółów czy Państwa rzeczy nadają się do przewozu prosimy o kontakt telefoniczny.