Busy do Niemiec

Codzienne wyjazdy
Umów wyjazd:
Pon-Pt: 730 - 2200
Sobota: 730 - 1800

Busy do Niemiec Aachen

Oferujemy Codzienne Wyjazdy z Polski do Aachen!
Sonderborg
Sonderborg
Informacje

Prawdopodobnie planujesz wyjazd z/do miasta Odense w Danii.

Nasza firma oferuje wyjazdy do Danii z Gdańska.

Niemcy to kraj, który otwiera wiele możliwości, Nasi rodacy chętnie korzystają z takich usług jak Busy do Niemiec z wielu względów. Polacy jeżdżą do pracy oraz odwiedzają bliskich znajomych czy rodziny mieszkające w Niemczech.

Busy do Danii

Jeśli planują Państwo podróż z Odense do jednego z polskich miast, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jaką jest przewóz osób do Danii. Nasze 9-osobowe busy , pozwalają komfortową podróż do Niemiec z miasta Odense które kursują codziennie na trasie Gdańsk – Dania. Klimatyzacja oraz ogrzewanie części pasażerskiej to standard w naszych czystych i zadbanych pojazdach. Aby zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa, każdy z naszych kierowców ma doświadczenie w przejazdach z Polski Busami do Danii oraz Luksemburga. Korzystając z systemów GPS staramy się aby podróż przebywała bez większych przeszkód i opóźnień.

Do jakich Miejscowości w Polsce możesz pojechać z Nami z miasta Odense?

Oferujemy przejazdy Busami do Danii do takich miast jak:  Esbjerg, Randers, Aalborg, Hjorring, Viborg, Holsterbro, Thisted i wiele innych…

Zobacz również inne miasta Polski i Niemiec, do których oferujemy Przewozy:
Terminarz wyjazdów
Wyjazdy do Niemiec jak i do Polski odbywają się 7 dni w tygodniu
Wyjazd
Polska
Niemcy
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Komfort podróży
Pickup Point to Door

Odbieramy osoby spod wskazanego miejsca przez naszą firmę w Polsce i dowozimy pod docelowy adres wybrany przez klienta na terenie Niemiec oraz Luksemburga. Dowozimy bezpiecznie i komfortowo w klimatyzowanych, zadbanych i czystych busach.

Bezpieczeństwo
Bezpiecznie i na czas

Posiadamy doświadczonych kierowców, którzy zadbają o Państwa bezpieczeństwo na drodze. Oferujemy przewozy busami dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Przy zorganizowanym wyjeździe dla grup oferujemy atrakcyjne zniżki.

Przewóz Bagażu
Pickup Point to Door

Oferujemy Przewóz bagażu spod wskazanego miejsca pod adres docelowy. Przewozimy rzeczy typu Walizki, Torby podróżne oraz kartony. W celu uzyskania szczegółów czy Państwa rzeczy nadają się do przewozu prosimy o kontakt telefoniczny.

Zobacz mapę